بهترین کلینیک پوست و مو در شهریار ❤️

رسانه تخصصی پزشکی ، زیبایی و سلامت در ایران

فهرست مطالب

بهترین کلینیک پوست و مو در شهریار و اما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با 10 تا از بهترین کلینیک پوست و مو آشنا کنیم. هیچ چیزی با ارزش تر از سلامتی انسان نیست. همواره سلامتی و زیبایی جزء دغدغه های آدمی بوده ، همانطور که می دانید زیبایی ، بخش جدا ناپذیری از ذات هر آدمی است به همین دلیل هر انسانی دوست دارد که اگر نیاز به خدمات پزشکی و زیبایی دارد ، بتواند بهترین کلینیک های پوست و مو را پیدا کند ، زیرا مراجعه به مراکز غیر بهداشتی و غیر تخصصی ممکن است سلامتی ما را به خطر بیاندازد و آثاری بر چهره یا بدن به جا بگذارد که غیر قابل جبران است.

کلینیک ، یکی از مفاهیمی است که در دنیای پزشکی به وفور از آن استفاده می شود ، و تقریبا به گوش همه ی ما آشنا است. هدف اصلی بهترین کلینیک پوست و مو در شهریار باید هدیه کردن زیبایی طبیعی و سلامت روحی و جسمی به بیمار خود باشد ، امروزه بسیاری از افراد به زیبایی خود اهمیت می دهند و به دنبال راهی برای کند کردن روند پیری و زیباتر شدن خود هستند.

کلینیک به مطب یا درمانگاهی گفته می شود که خدمات پزشکی در حوضه های مختلف پزشکی یا زیبایی به متقاضیان ارائه می گردد. افراد باید در انتخاب بهترین کلینیک پوست و مو در تهران دقت زیادی داشته باشند ، زیرا در صورتی که به بهترین کلینیک پوست و مو مراجعه نکنید ممکن است خاطره بدی را به جای بگذارید.

کلینیک زیبایی چیست؟

کلینیک در لغت به معنای مطب یا درمانگاه است و در اصطلاح به ساختمانی گفته می شود که بخشی از بیمارستان یا مرکز بهداشتی درمانی است که دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشد. لازم به ذکر است مجوز تاسیس کلینیک زیبایی تنها به متخصصین پوست و مو اعطا می شود و یکی از مجوزهای مورد نیاز برای تاسیس بهترین کلینیک پوست و مو در تهران مجوز تخصصی خدمات زیبایی می باشد. در این مراکز حداقل دو پزشک متخصص زیبایی و پزشک عمومی ، دو پرستار، یک اپراتور اتاق الکترولیز و یک نفر باید به عنوان پرسنل پذیرش مشغول به کار باشند.

لیست 10 پزشک عمومی در شهریار

نکات مهم پیش از مراجعه به کلینیک پوست و مو

انتخاب بهترین کلینیک پوست و مو در شهریار شاید در ابتدا کمی مشکل به نظر برسد اما ممکن است، شما با در نظر گرفتن مواردی که در مطلب فوق گفته شد به راحی می توانید کلینیک مورد اعتماد خود را انتخاب کنید و از این طریق خدمات زیبایی خود را در یک کلینیک خوب انجام دهید. البته این مرحله تنها مرحله شما برای دسترسی به خدمات خوب و با کیفیت نیست بلکه در این مسیر لازم است تمام توان و تلاش خود را به کار ببندید و با استفاده از هوش و منطقتان به کلینیک اعتبار بدهید.

یکی از دلایل مهمی که سبب می شود شما بتوانید با خیال راحت زیبایی خود را به دست یک متخصص و کادر درمانش بسپارید تجربه و دانش شخصی پزشک است که شما را در مشاهده یک نتیجه عالی کمک خواهد کرد. از سوی دیگر میزان مجهز بودن کلینیک نیز در نحوه انجام اقدامات زیبایی موثر خواهد بود، علاوهخ بر این موارد در بخش بعدی به ذکر یک سری از نکات خواهیم پرداخت که شما را در انتخای هر چه بهتر بهترین کلینیک زیبایی یاری خواهد کرد. این نکات عبارتند از:

 • شما می توانید با استفاده از وب سایت ها و شبکه های اجتماعی معتبر پزشکی و دفاتر اطلاعات پزشکی به کسب معلومات ضروریدرباره ی نحوه خدمات دهی، حیطه فعالیت، تخصص کادر پزشکی، پیشینه کلینیک و متخصصان کلینیک و کادر درمان بخش مدنظرتان اطلاعات ارزشمندی کسب کنید، این کار به شما کمک می کند تا یک دید جامع درباره کلینیک پیش رو کسب کنید و تحت تاثیر تبلیغات و بازاریابی ها قرار نگیرید.
 • تمام کسانی که از عمل های زیبایی پیشین خود ناراضی بوده اند به متاقضیان اقدامات زیبایی پیشنهاد می کنند که قبل از انجام هر خدمات زیبایی یک ارزیابی از مدارک تحصیلی، پیشینه پزشکی، تخصص، تعداد جراحی های موفق و رضایت بخش انجام شده در کلینیک و همچنین مشاهده نمونه کارهای قبلی پزشک داشته باشید. این موضوع سبب می شود شما یک دید منطقی و عاقلانه درباره این موضوع کسب کنید.
 • تنها به یک کلینیک بسنده نکنید، درست است که شاید یک کلینیک در میان کلینیک های هم سطح و همکار خود برتر به نظر برسد اما لازم است درباره یک لاین تخصصی خاص به این موضوع نگاه کنید. شما با مقایسه تجهیزات، امکانات، پاسخ ها، متدهای درمانی و هزینه خدمات ارائه شده کلینیک ها می توانید بهترین کلینیک را شناسایی کرده به آن مراجعه کنید.
 • یکی از اصلی ترین و مهم ترین مواردی که در رابطه با کلینیک های پوست و مو اهمیت دارد داشتن مجوز معتبر از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. یک تصویر واضح از این مدرک و مجوز باید در معرض دید همه مراجعان قرار بگیرد تا به وسیله استعلام بتوانند از صحت آن اطمینان حاصل کنند. البته عموما تصویر این مجوز در وب سایت رسمی کلینیک نیز برای دریافت نوبت به صورت آنلاین وجود دارد.

ویژگی های بهترین کلینیک زیبایی در شهریار که باید بشناسید:

❤️ برخورداری از مجوز بهداشتکلینیک هایی که در زمینه درمان مشکلات پوست و یا مربوط به مو فعالیت دارند، باید دارای مجوز بهداشت باشند. در واقع این مجوز نشان می دهد که عملکرد این مرکز مورد تأیید وزارت بهداشت می باشد یا خیر.
⭐ استفاده از تجهیزات به روزاز تجهیزات روز دنیا استفاده کند و محیطی آرام و استریل داشته باشد.
❤️ استفاده از دستگاه های مدرنامروزه از روش های مدرن برای درمان مشکلات پوستی و مو استفاده می شود. استفاده از این دستگاه ها نویدبخش درمانی موفق و با ضریب خطای بسیار ناچیز خواهد بود.
⭐ خوش برخوردی پرسنل هاپرسنل کلینیک باید برخورد مناسبی با مراجعین داشته و آنها را به درستی راهنمایی کنند.

ویژگی های بهترین کلینیک های زیبایی در شهریار

 • زیر نظر وزارت بهداشت و با استفاده از پروانه تخصصی و مجوزی که دارد فعالیت کند.
 • برخوردار بودن از تجهیزات روز دنیا و محیطی آرام و استریل
 • کادر درمانی آن در خدماتی که ارائه می دهند تخصص لازم داشته باشند.
 • پرسنل آن برخورد مناسبی با مراجعین داشته باشند و بتوانند آنها را به درستی راهنمایی کنند.

یکی از سوالاتی که در ذهن متقاضی ایجاد می شود این است که به کدام کلینیک زیبایی مراجعه کند. در ادامه این مقاله به معرفی کردن بهترین کلینیک زیبایی پرداخته ایم تا در زمانی که به خدمات زیبایی احتیاج دارید ، با خواندن این مقاله بتوانید به بهترین کلینیک های زیبایی در تهران مراجعه کنید.

همان طور که در بالای مقاله گفته شد برداشتن خال توسط بهترین مرکز برداشتن خال در تهران یکی دیگر از خدماتی است که در کلینیک های زیبایی انجام می شود که امروز طرفداران بسیاری را برای خود دارد .

لیست 10 کلینیک پوست و مو در شهریار

خدمات کلینیک زیبایی

هایفوتراپی: در این روش دستگاه هایفوتراپی بدون ایجاد بریدگی، زخم و بخیه مستقیما روی سطح پوست قرار می گیرد و امواج فراصوت ساطع شده از آن لایه های زیرین پوست را تحت تأثیر قرار می دهد. این امواج باعث تحریک و تولید کلاژن در پوست می شود که در نهایت باعث از بین رفتن چین و چروک و سفت شدن پوست می شود.

آر آف فرکشنال: این روش با استفاده از سوزن های ریز به لایه های پایین پوست تزریق می شود. با انجام این کار ، مشکلات پوستی مانند ترک های پوستی ، منافذ… با آن برطرف می شود و افراد را جوان تر و پر جنب و جوش تر می کند.

بوتاکس: یکی از راه های جوان سازی پوست در بهترین کلینیک زیبایی ، تزریق بوتاکس است. تزریق بوتاکس در واقع تزریق فلج عضلانی به پوست است. مهمترین علت چین و چروک در پوست حرکت عضلات است و فلج موقت عضلات ، چین و چروک صورت را از بین می برد و پوست را جوان می کند.

لیزر مو: در این روش با استفاده از نور و تابش مو را می سوزانند و از بین می برند. پوست بسیار حساس است ، بنابراین توصیه می شود به بهترین متخصص برای لیزر موهای زائد مراجعه کنید.

کلام آخر

در این سال های اخیر ، شاهد افزایش تعداد مراکزی بوده ایم که ادعا می کنند در انجام انواع عمل های زیبایی و پزشکی مهارت داشته و با کمترین هزینه می توانند بهترین کیفیت را ارائه دهند! مراکزی که نام خود را مرکز تخصصی انجام امور زیبایی می گذارند! اما از میان این پیشنهاد های متنوع با رنج قیمتی متفاوت ، اینکه کدام یک از این مراکز زیبای و پزشکی قابل اطمینان  و معتبر هستند ، مسئله ای است که باید در آن تفکر کرد.

کلینیک های معرفی شده در این مقاله برای معرفی بوده است و در صورت انتخاب هر یک از کلینیک ها توصیه می شود، تحقیقات لازم را انجام دهید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما ممنونیم. در صورت هر گونه انتقاد  و پیشنهاد از طریق سایت پزشک 20 با ما در ارتباط باشید. هم چنین می توانید برای دریافت اطلاعات درباره بهترین کلینیک پوست و مو به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

کربوکسی تراپی تاثیر به سزایی در لاغری دارد و بعضا به عنوان روش کاهش لاغری به جای لیپوساکشن مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش پزشک سوزن نازکی را وارد ناحیه مورد نظر می کند که از طریق این سوزن گاز کزبن دی اکسید وارد ناحیه مورد نظر می کند که این گاز قدرت تجزیه و شکستن سلول های آزاد چربی در بدن را دارد. این روش نیاز به بی هوشی و دوران نقاهت ندارد.

بوتاکس یک نوروتوکسین است. این مواد سیستم عصبی را هدف قرار می دهند و فرآیندهای سیگنال دهی عصبی را که انقباض عضلانی را تحریک می کنند، مختل می کنند. این گونه است که این دارو باعث فلج موقت عضلانی در قسمت هایی می شود که مورد نظر پزشک و بیمار است.

برای اینکه هر ماهیچه ای منقبض شود، اعصاب یک پیام رسان شیمیایی به نام استیل کولین را در محل اتصال انتهای عصب به سلول های ماهیچه ای آزاد می کنند. استیل کولین به گیرنده های سلول های ماهیچه ای متصل می شود و باعث انقباض یا کوتاه شدن سلول ها می شود.

در واقع تزریق بوتاکس از ترشح استیل کولین جلوگیری می کند و منجر به جلوگیری از انقباض سلول های عضلانی می شود. به این ترتیب این سم کمک می کند تا عضلات کمتر سفت شوند.

اگر نمی خواهید تحت عمل جراحی قرار بگیرید و در عوض می خواهید با استفاده از داروهای موثر گیاهی برای پرورش پوست خود از درون، ظاهری درخشان داشته باشید، مزوتراپی یک انتخاب عالی است. برای تغذیه، التیام و تجدید پوست، یک کوکتل مزوتراپی معمولی ممکن است شامل اجزای فعال متعددی باشد. این درمان دارای مزایای بی شماری است، از این رو یکی از مرجح ترین روش های زیبایی است. برخی از مزایا عبارتند از:
ظاهر پوست را بهبود می بخشد  _  مزوتراپی یک گزینه عالی برای افرادی است که مایلند درخشندگی بیشتری بر روی پوست، به خصوص در ناحیه صورت و گردن داشته باشند. بر اساس اجزای مورد استفاده، این روش به لکه‌های پیری، تغییر رنگ و لکه‌ها کمک می‌کند. این درمان رنگ پوست شما را روشن و صاف می کند و الاستین و کلاژن را تحریک می کند تا لطافت را به صورت بازگرداند.
ویتامین ها و سایر مواد مغذی را فراهم می کند – ویتامین ها، سرم ها و سایر ترکیبات مغذی از اجزای موثر به پوست شما تزریق می شود و به پوست شما احساس تازگی و شادابی می دهد. هنگامی که مزوتراپی توسط یک متخصص انجام می شود، تضمین می کند که مواد مغذی به اندازه کافی به پوست شما داده می شود.
نیازهای مختلف پوست را برطرف می کند _ شما مواد مغذی شخصی را برای پوست خود دریافت می کنید، چه به دنبال یک داروی ضد پیری باشید یا بخواهید روشنایی پوست صورت و گردن خود را افزایش دهید. پوست یک تقویت کننده انرژی دریافت می کند و اثرات قابل توجهی پس از درمان مشاهده می شود.
پوست را هیدراته نگه می دارد _  مزوتراپی همچنین به افزایش رطوبت پوست کمک می کند و پوست را پر، سفت و سالم می کند.
جایگزین جراحی های گران قیمت _ نسبت به سایر روش های درمانی و جراحی های پلاستیک، نفوذ کمتری دارد و می تواند علاوه بر مراقبت های ضد پیری پوست شما نیز مورد استفاده قرار گیرد. برای بهبود ظاهر خود نیازی به جراحی ندارید. پس از تزریق سرم های غنی شده از طریق سوزن روی پوست، پوستی طبیعی و سالم به دست می آورید.

پرکننده های پوستی دردناک نیستند اما برخی از نواحی مانند لب ها می توانند حساس تر و ناراحت کننده باشند. پرکننده های پوستی جدیدی که استفاده می کنیم از قبل با یک عامل بی حس کننده به نام لیدوکائین مخلوط می شوند که ناحیه تزریق شده را بی حس می کند. برای کاهش ناراحتی می توانید ۱۰ دقیقه قبل از عمل از کرم بی حسی استفاده کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد، پرکننده های پوستی از اجزای طبیعی موجود در بدن شما ساخته می شوند. بنابراین پرکننده های پوستی به آرامی جذب بدن شما می شوند. بسته به ناحیه تزریق شده می تواند ۴ تا ۱۲ ماه طول بکشد. مناطقی که حداقل حرکت صورت را انجام می دهند، پرکننده پوستی با طول عمر بیشتری خواهند داشت. پیش بینی مدت زمان ماندگاری فیلر پوستی برای هر فردی دشوار است، زیرا هر فرد متابولیسم متفاوتی دارد. بنابراین ممکن است لازم باشد که فیلر پوستی خود را در طول سال پر کنید تا ظاهر کامل داشته باشید.

اگر یک جراح با تجربه و واجد شرایط را انتخاب کرده باشید که سابقه ی زیادی در تزریق چربی های موفقیت آمیز دارد، باید بگوییم که بله، در این صورت تزریق چربی روشی بسیار ایمن است. چربی برداشته شده به طور موقت در ظرف های استریل و مخصوصی ذخیره می شود که از آلودگی و احتمال عفونت جلوگیری می کند. از آنجا که چربی که تزریق کرده اید از بدن خود شما برداشته شده است، بنابراین احتمال بسیار کمی از آلرژی و یا پس زدن چربی توسط بدن وجود دارد.

بسته به ویژگی های روش شما، نتایج غیرجراحی لیفت صورت شما می تواند از ۶ ماه تا یک سال کامل یا بیشتر دوام داشته باشد.

روش های زاویه سازی صورت بدون جراحی کدام اند؟

روش غیر جراحی

تزریق ژل

تزریق چربی

تزریق بوتاکس

لیفت صورت با نخ

دلایل متعددی وجود دارد که افراد نیاز به کاشت ابرو داشته باشند، از جمله:

 • سوختگی در ناحیه ابرو

نتیجه کاشت مو در ناحیه سوخته شده همیشه جای بحث و سوال داشته است! می توان به طور کلی پاسخ این سوال را مثبت دانست البته جهت نتیجه بخش بودن کاشت ابرو لازم است که عروق خونی در ناحیه سوخته شده از بین نرفته باشد تا خونرسانی به فولیکول مو به خوبی انجام شده و کاشت با موفقیت همراه باشد.

 • تریکوتیلومانیا (وسواس کندن مو)
 • آلوپسی آرئاتا (بیماری خود ایمنی منجر به ریزش مو)
 • ریزش ابرو به دلیل کم کاری غده تیروئید
 • هیپرویتامینوز A (افزایش بیش از حد سط ویتامین A در بدن)

اگر ویتامین A در روز بیش از ۴۳۰۰ واحد باشد برای بدن مضر بوده و سبب ریزش مو می شود؛ البته در این گونه موارد با کاهش سطح ویتامین A، دراکثر موارد ریزش متوقف شده و به درمان های بیشتری نیاز نخواهد داشت.

روش کاشت مو عمدتا دو نوع است: یکی روش FUT و دیگری تکنیک FUE. تکنیک FUT یک تکنیک سنتی (قدیمی ترین) است. تکنیک FUE یک تکنیک مدرن (جدیدترین) است. امروزه روش FUE بیشتر توسط جراحان ترجیح داده می شود. این به این دلیل است که تکنیک FUE هم زمان بهبود سریعتر و هم نتایج بهتر در کاشت مو را امکان پذیر می کند.

تکنیک FUE نیز به زیرگروه ها تقسیم می شود. اینها را می توان به عنوان تکنیک های MicroMotor FUE ، erkutan FUE Manual FUE ، Gold FUE ذکر کرد. علاوه بر این، یک تکنیک معروف به تکنیک BodyHair FUE وجود دارد که انتقال پیوندها را از سایر قسمت های بدن به مناطق طاسی امکان پذیر می کند. تعداد پیوند موهای گرفته شده با این تکنیک ها را می توان بیشتر افزایش داد. بنابراین، به جای ۳۰۰۰ پیوند مو، پیوند مو را می توان در محدوده ۶۰۰۰ – ۷۰۰۰ کاشت. به غیر از اینها ، تکنیک IceGreft FUE نیز وجود دارد.

به همراه بیمار، ما تصمیم می گیریم کدام تکنیک را اعمال کنیم. کدام یک از تکنیک های FUE مورد استفاده قرار می گیرد، پس از تجزیه و تحلیل مو به صورت جداگانه تعیین می شود. نکته مهم این است که بدانیم کدام تکنیک به حداکثر می رسد.

پس از تجزیه و تحلیل دقیق مو، روش کاشت مو تصمیم می گیرد. پس از اتمام کاشت مو، میزان پیوند فولیکول های مو را می توان با درمان PRP افزایش داد و موها را سریع تر برداشت.

بیمارانی که کاندید کاشت موی صورت هستند عبارتند از:

 • کسانی که از بدو تولد فاقد موی کامل یا تراکم کم با فاصله در ریش هستند.
 • در ریزش موی اسکار ناشی از: سوختگی، جراحات ناشی از حوادث رانندگی، در نتیجه آکنه، اصلاح شکاف لب یا هر عمل جراحی دیگر و غیره.
 • در مردانه سازی بیماران ترنسجندر.

یکی از عوارض لیزر که معمولا افراد با آن مواجه هستن قرمزی و سوزش است که کاملا طبیعی بوده و در طی چند روز از بین می رود. در صورتی که این عارضه طولانی شد به پزشک باید اطلاع داده شود.

در برخی افراد ممکن است پوست، پوسته شود و همچنین گاهی به علت خشکی پوست شاهد خارش خواهیم بود.

در برخی موارد در صورت مراجعه نکردن به پزشک و استفاده از لیزر مغایر با تایپ پوستی، فرد ممکن است دچار سوختگی شود که در این مورد استفاده از ترمیم کننده ها توصیه می شود.

در استفاده از لیزر نکته ای که حتما باید به آن توجه شود استفاده از عینک مخصوص لیزر است زیرا استفاده از لیزر می تواند به چشم ها آسیب جدی برساند.

گاهی افراد پس از لیزر شاهد عوض شدن رنگ پوست خود هستند. این تغییر می تواند روشن و یا تیره شدن پوست باشد.

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!

4.2/5 - ( 24 رأی )

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط رسانه پزشک 20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا