تزریق بوتاکس در کلینیک لذت زیبایی در اندیشه ❤️

رسانه تخصصی پزشکی ، زیبایی و سلامت در ایران

مدیریت محترم کلینیک ، آیا این صفحه شماست؟

تزریق بوتاکس در کلینیک لذت زیبایی در اندیشه ، کشور ایران ، استان تهران شهرستان شهریار ، منطقه اندیشه در صورتی که این صفحه شماست و نیاز به ویرایش اطلاعات و یا عضو شدن و همچنین داشتن صفحه اختصاصی در مجموعه « پزشک 20 » جهت ارائه خدمات به بازدید کنندگان پزشک 20 را دارید، با ما از طریق لینک زیر حتما مکاتبه داشته باشید .

سوالات متداول کلینیک لذت زیبایی

خیر تزریق بوتاکس دردی را متوجه شما نمی کند. درد ناشی از تزریق بوتاکس گذرا و موقت است. حتی پزشک قبل از تزریق در صورت حساس بودن شما به درد از کرم های بی حسی موضعی استفاده خواهد کرد.

از تزریق بوتاکس در تمام نواحی صورت مانند بالای بینی، خط خنده و دیگر نواحی که با تغییرات حالت صورت دچار چروک می شوند می توان استفاده نمود. هم چنین در نواحی گردن، دور چشم و بالای لب نیز بوتاکس می تواند اثرات موفقی داشته باشد.

تزریق بوتاکس در زیر بغل و نواحی که دچار تعریق زیاد هستند می تواند این مشکل را بهبود ببخشد.

در بیماران با سابقه حساسیت به بوتاکس یا سابقه بیماری های عصبی تزریق بوتاکس ممنوع است. هم چنین برای خانم های باردار یا در حال شیردهی استفاده از این ماده تائید نشده است. در صورتی که در محل تزریق جوش چرکی وجود داشته باشد یا دیگر بیماری های پوستی مشاهده گردد تزریق بوتاکس تا درمان کامل آن ناراحتی پوستی به تاخیر می افتد.

کبودی و تورم در محل تزریق بوتاکس شایع نیست و فقط در بعضی افراد رخ می دهد. مویرگ هایی که در زیر پوست پراکنده اند ممکن است دچار پارگی شوند که در این صورت کبودی جزئی حاصل می شود و طی دو یا سه روز برطرف خواهد شد.

خیر؛ پس از تزریق بوتاکس بهتر است یک یا دو روز از ماساژ دادن و هر گونه فشار به پوست خودداری نمایید زیرا ممکن بوتاکس حرکت کند و روی ماهیچه های اطراف اثر بگذارد.

قبل از تزریق بوتاکس اقدام خاصی نیاز نیست صورت گیرد اما بهتر است از یک هفته قبل مصرف سیگار، الکل و موادی که خونریزی را افزایش می دهند مثل بروفن، آسپرین، ویتامینE و مواد طبیعی مثل سیر و جنسینگ قطع شود. در روز درمان نیز صورت پاکیزه و عاری از آرایش باشد و با صابون شسته شود.

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!

4.6/5 - ( 48 رأی )

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط رسانه پزشک 20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا