مرکز لیزر کلینیک دایان لیزر در شهریار ❤️

رسانه تخصصی پزشکی ، زیبایی و سلامت در ایران

فهرست مطالب

مدیریت محترم کلینیک ، آیا این صفحه شماست؟

مرکز لیزر کلینیک دایان لیزر در شهریار ، کشور ایران ، استان تهران شهرستان شهریار ، در صورتی که این صفحه شماست و نیاز به ویرایش اطلاعات و یا عضو شدن و همچنین داشتن صفحه اختصاصی در مجموعه « پزشک 20 » جهت ارائه خدمات به بازدید کنندگان پزشک 20 را دارید، با ما از طریق لینک زیر حتما مکاتبه داشته باشید .

کلینیک دایان لیزر در شهریار

خدمات زیبایی کلینیک دایان لیزر

کلینیک دایان لیزر در شهریار

در مورد لیزر موهای زائد بیشتر بدانید

سوالات متداول کلینیک دایان لیزر

لیزر موهای زائد می‌تواند بر روی تمام بدن مورد استفاده قرار گیرد اما در مناطق ساعد، ساق و زیر بغل موثرتر است.

این روش برای افرادی که دارای موهای تیره و پوست روشن هستند، بهترین اثر را دارد.

لیزر معمولا در طول ۶ تا ۸ جلسه درمانی می‌تواند بخش زیادی از موهای بدن را از بین ببرد و تراکم مو در ناحیه مورد نظر را کاهش دهد، اگر چه میزان اثر لیزر موهای زائد از هر فرد تا فرد دیگر می‌تواند متفاوت باشد ولی نتایج و درصد موفقیت کسب شده از آن نشان می‌دهد که این روش می‌تواند خلاصی از دست موهای زائد را ممکن سازد.

موهای بدن در دوره‌های مختلف رشد می‌کنند و پس از آن رشد آنها متوقف می‌شود. لیزر تنها بر روی آن دسته از موهایی موثر است که در مرحله رشد خود قرار دارند و در واقع موهایی که دیگر رشدشان متوقف شده است در برابر لیزر هیچ آسیبی نمی‌بینند. چرخه رشد و مرگ مو ممکن است طی چند هفته اتفاق بیفتد. پس از آن مو به دوره استراحت وارد می‌شود که این دوره خود می‌تواند تا ۲۴ هفته به طول انجامد. طول مدت این دوره در بخش‌های مختلف بدن متفاوت است. به همین دلیل داشتن برنامه زمانی دقیق و منظم برای انجام لیزر بسیار حائز اهمیت است تا به این صورت بتوان تا جای ممکن حداکثر موهای در حال رشد را توسط لیزر از بین ببرد.

حتی پس از لیزر، گاهی موها دوباره رشد می‌کنند. ممکن است باز هم نیاز به انجام جلسات درمانی دورهای بلند مدت برای حفظ اثر بخشی لیزر موهای زائد وجود داشته باشد. به طور مثال موهای زیر بغل در طول یک دوره ۵ ماهه چرخه رشد خود را کامل می‌کنند و دوره رشد برای موهای پا در حدود ۱۲ ماه به طول می‌انجامد.
از علل دیگری که انجام چندین جلسه را به یک امر ضروری برای رسیدن به حداکثر اثر‌گذاری تبدیل می‌کند، بحث هورمون‌های بدن است. به طور مثال بالای لب‌ها یا چانه و بیکینی بیشتر از بخش‌های دیگر بدن مانند پاها یا زیر بغل تحت فرمان هومون‌های بدن هستند.
این بدان معنی است که این نواحی ممکن است نیازمند انجام جلسات بیشتر باشد. چرا که به دلیل فعالیت‌های هورمونی در زمان انجام درمان فعالیت موهای آن نواحی ممکن است بیشتر یا کمتر از بخش‌های دیگر بدن باشد.

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!

4.5/5 - ( 44 رأی )

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط رسانه پزشک 20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا