کلینیک زیبایی پوست و مو آرا لیزر در فردیس ❤️

رسانه تخصصی پزشکی ، زیبایی و سلامت در ایران

کلینیک زیبایی پوست و مو آرا لیزر در فردیس

طی انجام لیزر نور به رنگدانه های مو که همان ملانین می باشد و در فولیکول مو قرار دارد، تابیده می شود و با از بین بردن ملانین موجب از بین رفتن ساختار مو می شود. این ملانین روی پوست نیز یافت می شود. بنابراین اگر مقدار ملانین ها در پوست کمتر باشد ، پوست کمتر آسیب می بیند. افرادی که پوست سفید و موهای مشکی دارند بهترین کیس برای انجام لیزر موهای زائد می باشند.

برای انجام لیزر معمولا 4 تا 6 جلسه مورد نیاز می باشد. در مورد افرادی که مشکلات هورمونی دارند ممکن است این تعداد جلسات به دو برابر می رسد . همچنین آقایان که مسائل هورمونی در آنها قوی تر است به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارند. بعد از پایان دوره نیاز است 6 ماه تا یک سال یک جلسه یادآوری انجام شود و این جلسات یادآوری ممکن است 3 الی 4 بار تکرار شود.

برای دریافت نتیجه کامل و بهتر لیزر موهای زائد، نیاز است تا دوره جلسات لیزر کامل شود. صرف اینکه موها در جلسه دوم یا سوم کم می شود موجب این نشود که انجام لیزر قطع شود و حتما باید طبق تعداد جلساتی که پزشک تعیین می کند این دوره به اتمام برسد.

مطالب مرتبط رسانه پزشک 20

بعد از اتمام دوره لیزر موهای زائد معمولا 70 تا 80 درصد موها از بین می رود. هیچ گاه به صورت 100 درصد موها از بین نمی روند  و اگر مرکزی اعلام می کند که به صورت 100 درصد موهای زائد شما حذف می شود، پایه علمی ندارد و در اصل نتیجه لیزر موهای زائد، کاهش این موها می باشد. در پایان دوره لیزر ممکن است 10 تا 20 موها باقی بماند اما این موها قطعا به قدری نرم و نازک می شود که مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند.

برای امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید!

4.7/5 - ( 20 رأی )

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط رسانه پزشک 20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا